سرگرمی, تفریحی- هایپرسان - Hipersun.ir

آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 99 admin
1 176 minagarmehei
0 89 minagarmehei
1 132 behi16
0 89 azita20
0 84 mehrdadabd
0 74 mehrdadabd
0 84 azita20
0 75 azita20
0 82 somayeh72
0 75 azita20
2 593 nazaninr
0 153 admin
0 174 admin
0 156 admin
0 150 admin
0 233 admin
0 186 admin
0 422 admin
1 320 souri92

جزئیات دقیق تجاوز جنسی کارگردان سرشناس کشور به دختر 19ساله!

کارگردان سرشناس کشور که به جرم تجاوز و رابطه جنسی به یک دختر بازداشت شده بود, تنها به 100 ضربه شلاق و دو سال دوری از فضای هنری محکوم شده است!؟

کارگردان معروف سینما و تلویزیون که با وعده سوپراستار شدن، دختر شهرستانی را به آپارتمانی در پایتخت کشانده و قربانی نقشه شومش کرده بود، به تحمل ۱۰۰ضربه شلاق و ۲سال محرومیت از انجام هرگونه فعالیت هنری، محکوم شد!!

این پرونده اوایل امسال و با شكایت دختر 19ساله‌ای در دادگاه كیفری یك استان تهران به جریان افتاد. شاكی مدعی بود كه كارگردان معروف به بهانه بازی كردن در یك فیلم سینمایی، او را فریب داده و پس از انتقال به آپارتمانی در شمال‌‌غرب تهران و خوراندن مشروبات الكلی، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

این دختر جوان كه عاطفه نام دارد می‌‌گوید: «سال 93بود كه پس از قبول شدن در دانشگاه، راهی تهران شدم. من از بچگی عاشق بازیگری بودم و دلم می‌خواست وارد سینما شوم. مادرم همیشه می‌گفت كه باید خیلی مراقب باشم. چون اگر پایم را اشتباه بگذارم، ممكن است به باتلاق كشیده شوم اما من با همه وجود دوست داشتم كه بازیگر شوم؛ برای همین با مشورت خانواده‌‌ام، وقتی به تهران آمدم، در یك كلاس بازیگری معروف و معتبر هم ثبت نام كردم و فعالیتم شروع شد.»

عاطفه در خوابگاه دانشجویی زندگی می‌كرد و آرزو داشت كه روزی پایش به سینما باز شود؛ برای همین تلاش می‌كرد تا بتواند به آرزویش برسد. در یكی از همان روزها بود كه كارگردان معروفی، سرزده وارد كلاس بازیگری آنها شد. او به‌دنبال بازیگری با چهره‌ای معصوم می‌گشت تا از او در فیلم جدیدش استفاده كند.« آن روز آقای كارگردان مرا كه دید، گفت كه بهتر از من كسی نمی‌تواند این نقش را بازی كند. باورم نمی‌شد كه برای بازی در یك فیلم سینمایی انتخاب شده بودم. او مرا به دفاتر مختلفی كه در تهران داشت می‌برد و مدام می‌گفت كه مرا تبدیل به یك سوپراستار خواهد كرد.»

از آن به بعد بود كه عاطفه هر بار در رویاهایش خودش را روی فرش قرمز می‌دید و در حال امضاء دادن به طرفدارانش. وعده‌های آقای كارگردان چنان برایش دلنشین بود كه با همه توان برای بهترین بازی در فیلم جدید او تلاش می‌كرد.«‌ در این مدت، با بازیگران معروف زیادی هم ملاقات كردم. كسانی كه شاید در خواب هم نمی‌دیدم كنارشان باشم. فیلمبرداری فیلم جدید شروع شده بود و ما مدام در حال فیلمبرداری بودیم. در این مدت چنان به آقای كارگردان كه جای پدرم بود، اعتماد كرده بودم كه هرگز تصور نمی‌كردم روزی از او ضربه ببینم.»


قرار شوم آقای کارگردان با دختر جوان

در آخرین روزهای خردادماه بود كه موبایل عاطفه زنگ خورد. آقای كارگردان پشت خط بود و از او خواست برای برداشت یك پلان به آدرسی در شمال‌‌غرب تهران برود. دختر جوان راهی آنجا شد. داخل خانه به‌غیر از آقای كارگردان، دستیار او هم حضور داشت. فیلمبرداری شروع شد و كمی بعد حادثه‌ای كه عاطفه تصورش را هم نمی‌كرد اتفاق افتاد.

« آقای كارگردان یك لیوان به من داد و گفت دلستر است. می‌گفت برای رفع خستگی خوب است. كمی از آن را كه خوردم، احساس كردم مزه تندی دارد. اما او گفت كه دلسترش خارجی است. چون او اصلا نمی‌تواند دلستر ایرانی مصرف كند و باید آن را یك‌نفس سر بكشم. من هم این كار را كردم و بعد از آن دچار سرگیجه شدم. دیگر نفهمیدم چه اتفاقی افتاد و دستیار كارگردان چه زمانی از خانه خارج شد و وقتی به‌خودم آمدم كه دیر شده بود. من قربانی او شده بودم.»

شكایت از کارگردان پس از تجاوز جنسی

با شكایت دختر جوان در دادگاه كیفری یك استان تهران، رسیدگی به این پرونده شروع شد. هر چند آقای كارگردان در ابتدا منكر آشنایی با عاطفه شد و بعد هم گفت كه هیچ رابطه‌ای با او نداشته است، اما نتایج پزشكی قانونی و آزمایش دی‌ان‌ای نشان می‌داد كه او دروغ می‌گوید.

رسیدگی به این پرونده چند‌ماه طول كشید و در نهایت رئیس شعبه ششم دادگاه كیفری یك استان تهران با توجه به شواهد موجود در پرونده، متهم را به اتهام زنا به 100ضربه شلاق و به‌دلیل فریب دختری كه شور و اشتیاق بازیگر و سوپراستار شدن را در سر داشت به 2سال محرومیت از هرگونه فعالیت هنری اعم از سینما، تلویزیون و تئاتر محكوم كرد.

این حكم اما با اعتراض عاطفه روبه‌رو شد؛ چرا كه او معتقد است در این ماجرا همه‌‌چیزش را از دست داده است. او می‌گوید:«پدرم دیگر اجازه نمی‌دهد كه به خانه برگردم. آبرویم در دانشگاه و حتی در محله‌مان رفته است و حتی چندین بار تصمیم به‌خودكشی گرفتم. آیا این حكم می‌تواند آسیب‌هایی را كه به من رسیده، جبران كند؟

مطالب پيشنهادي

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها