سرگرمی, تفریحی- هایپرسان - Hipersun.ir

آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 18 admin
0 37 admin
1 96 minagarmehei
0 26 minagarmehei
1 44 behi16
0 32 azita20
0 29 mehrdadabd
0 17 mehrdadabd
0 27 azita20
0 21 azita20
0 21 somayeh72
0 21 azita20
2 497 nazaninr
0 98 admin
0 116 admin
0 103 admin
0 100 admin
0 179 admin
0 128 admin
0 377 admin

ترفند عجیب دختر ۳۰ ساله برای ازدواج با پسر ۱۸ ساله!!

دختر۳۰ساله برای مجبور کردن پسر ۱۸ساله به ازدواج، او را به تجاوز متهم کرد!

دختر۳۰ساله برای مجبور کردن پسر ۱۸ساله به ازدواج، او را به تجاوز متهم کرد!

این دختر ٣٠ساله به ماموران گفت: «چند وقتی می شد که از طریق تلگرام با پسرجوانی آشنا شدم. او می گفت عاشقم شده و قصد ازدواج با من را دارد. برای همین کم کم به او علاقه مند شدم و با هم قرار ملاقات گذاشتیم.

بار اول با هم ملاقات کردیم و بعد از آن ارتباطمان بیشتر شد تا جایی که برای بار دوم با هم قرار ملاقات گذاشتیم اما این بار صادق حرکات و رفتار مرموزی داشت. مثل همیشه نبود و حرکات غیرعادی می کرد. ما با هم به رستوران رفتیم که متوجه شدم یک شیشه مشروب با خودش آورده است. او همانجا از من خواست که به خانه اش بروم. خیلی ترسیده بودم و مخالفت کردم ولی او ناگهان چاقویی از جیبش بیرون آورد و گفت: اگر همراهش نروم مرا به قتل می رساند.

سعی کردم مقاومت کنم ولی فایده ای نداشت. او مرا با زور به خانه شان برد. وقتی به آن جا رسیدیم، دیدم که یکی دیگر از دوستانش هم درخانه است. این دونفر مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد از آن در خیابان رهایم کردند.» با اعلام این شکایت بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تلاش در این رابطه آغاز شد. دختر جوان با راهنمایی هایش ماموران پلیس را به متهم اصلی این پرونده نزدیک کرد و درنهایت پسر ١٨ساله خیلی زود در دام پلیس گرفتار شد.

او بلافاصله تحت بازجویی قرار گرفت اما جرم خود را انکار کرد. پسرجوان درحالی که به شدت از دستگیری و اتهام خود شوکه شده بود، در بازجویی ها به ماموران پلیس گفت: «من با این دختر از طریق تلگرام آشنا شدم و مدتی با هم در ارتباط بودیم ولی این دختر اصرار داشت که با او ازدواج کنم، من هم که اصلا شرایط ازدواج را نداشتم، تصمیم گرفتم برای همیشه ارتباطم را با او قطع کنم ولی این دختر اصرار داشت که این ارتباط را تمام نکنیم تا این که من به طور کل او را از زندگی ام حذف کردم. برای همین تصور می کنم او برای انتقام دست به چنین کاری زده باشد.» با این اظهارات دخترجوان باز هم بر شکایت خود اصرار داشت.

او درمقابل قاضی سیفی بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران نیز بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد و گفت که درمقابل گرفتن ٢٠ میلیون تومان پول، از این شکایت صرف نظر می کند. این درحالی بود که پسرجوان همچنان اصرار بر بی گناهی خود داشت. بنابراین قاضی سیفی دستور بررسی ازسوی پزشکی قانونی را صادر کرد تا این که درنهایت صبح دیروز این دخترجوان ناگهان شروع به اشک ریختن کرد و در مقابل بازپرس راز یک سناریوی ساختگی را مطرح کرد. او گفت: «من به دروغ چنین شکایتی را مطرح کردم. از آنجایی که عاشق صادق شده بودم و می خواستم با او ازدواج کنم، تصمیم گرفتم از این طریق او را مجبور به چنین کاری کنم.

صادق می خواست ارتباطش با من را قطع کند. هرچه گریه و التماس کردم، فایده ای نداشت. او اصرار بر پایان این رابطه داشت. برای همین من که دیگر راهی برای ازدواج با او نمی دیدم، تصمیم گرفتم به دروغ چنین شکایتی را مطرح کنم تا شاید صادق هم کوتاه بیاید و با من ازدواج کند. نمی دانستم که موضوع تا این جا پیش می رود و دست من رو می شود.

الان هم از اینکار خیلی پشیمانم.» بنابراین با این اظهارات عجیب دختر جوان، دستور آزادی متهم دستگیر شده، صادر شد اما قاضی سیفی نیز دخترجوان را به مدت ۴ساعت به خاطر فریب ماموران و شکایت دروغ، روانه بازداشتگاه کرد.

مطالب پيشنهادي

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها