سرگرمی, تفریحی- هایپرسان - Hipersun.ir

آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 18 admin
0 37 admin
1 96 minagarmehei
0 26 minagarmehei
1 44 behi16
0 32 azita20
0 29 mehrdadabd
0 17 mehrdadabd
0 27 azita20
0 21 azita20
0 21 somayeh72
0 21 azita20
2 497 nazaninr
0 98 admin
0 116 admin
0 103 admin
0 100 admin
0 179 admin
0 128 admin
0 377 admin

روانشناسی از روی انگشتان شما

پیش از این چه کسی فکر می کرد بتوانید بر اساس طول انگشتان دست تان، خودتان را بیش تر بشناسید؟

پیش از این چه کسی فکر می کرد بتوانید بر اساس طول انگشتان دست تان، خودتان را بیش تر بشناسید؟ در شکل زیر، سه دست مختلف می بینید که با حروف انگلیسی B،A و C نشان داده شده اند. در هر یک از این سه دست، طول انگشتان انگشتری، وسط و اشاره با هم متفاوت هستند (یا بعضا برابر نیز هستند). دست چپ تان را بالا بگیرید و ببینید کدام یک از این دست ها بیش تر شبیه دستان شما است، و از روی آن شخصیت تان بشناسید.

روانشناسی از روی انگشتان شما

A ) شخصیت جذاب ولی واقع بین و عمل گرا

این شخصیت من است! آدم هایی که انگشت انگشتری شان از انگشت اشاره شان بلندتر است، بدون مبالغه، جذاب و اغواکننده هستند. افرادی از این دست به راحتی در هر شرایطی می توانند دیگران را با حرف های شان قانع کنند. به علاوه، آنها پرخاش گر و در حل مشکلات جزء بهترین ها هستند. آنها به شکل باورنکردنی مهربان هستند و اغلب می توانند دانشمند، مهندس و سرباز باشند؛ و استاد حل جدول کلمات متقاطع نیز هستند.

B ) با اعتماد به نفس و آچار فرانسه

آدم هایی که انگشتر انگشتری شان از انگشت اشاره شان کوتاه تر است، با اعتماد به نفس و آچار فرانسه هستند. آنها عاشق تنهایی هستند تا بتوانند کارهای مورد نیازشان را به صورت کامل انجام دهند، البته این عشق به تنهایی لزوما به معنی درون گرا بودن شان نیست. آنها به شدت هدف محور هستند و دوست ندارند کسی مزاحم شان شود. آنها از آن چه هستند راضی اند ولی اغلب تشنه ی بیش تر از این ها نیز هستند.

C ) طرفدار صلح

این دسته از افراد عاشق صلح هستند و از بروز هرگونه اختلاف و کشمکشی جلوگیری می کنند. آدم هایی که طول انگشتان انگشتری و اشاره شان با هم برابر است، زندگی سازمان یافته ای دارند و هیچ چیز را به اندازه ی داشتن روابط مثبت با دیگران دوست ندارند. آنها به ارتباطات شان وفادار، حساس و دوستان مهربانی هستند، ولی مواظب باشید: این افراد دارای هسته ی آتشینی هستند که نباید در فعالیت های روزانه ی عادی آن را سرکوب کنند، که اگر آزاد شود می تواند بسیار خطرناک باشد. آنها طرفدار صلح هستند، ولی لطفا در تضاد با منافع شان قرار نگیرید.

مطالب پيشنهادي

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها